Strona głównaGryAktualnościMinecraft dostępny za darmo w przeglądarce. Mojang świętuje dziesiątą rocznicę

Minecraft dostępny za darmo w przeglądarce. Mojang świętuje dziesiątą rocznicę

Twórcy jednej z najpopularniejszych gier na świecie, na chwilę przed przekroczeniem kolejnego, imponującego kamienia milowego, postanowili przypomnieć fanom, jak wyglądały ich początki.

Obchody okrągłej rocznicy do tej pory wiązały się głównie z konfliktami, niż wspominaniem zamierzchłych czasów. Mojang postanowił to zmienić. W pierwszy build Minecrafta możecie zagrać już teraz, w swojej przeglądarce. Gra jest oczywiście pozbawiona wszystkich, szalonych dodatków, jakie teraz czekają na Was w oficjalnej wersji, używać możecie zaledwie 32 różnych przedmiotów, a interfejs mocno się zestarzał.

Zobacz: 5 lat grał w Minecrafta w trybie hardcore. W końcu zginął

Nie zmienia to jednak faktu, że taki nostalgiczny powrót do przeszłości może być bardzo przyjemnym doświadczeniem dla wielu graczy. Szczególnie dla tych, którzy nie brali udziału w Alphach czy Betach Minecrafta. Mojang postanowił pokazać swojej społeczności, jak daleką drogę przeszli od nowej, niepozornej gry do światowego hitu.

Oficjalnie 10 lat od premiery Minecrafta minie 17 maja. Jak zapowiadają twórcy w artykule opublikowanym na ich oficjalnej stronie, jest to dopiero początek świętowania.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer

1 KOMENTARZ

  1. Minecraft to łatwa gra dla wielu grup wiekowych. Brałem udział w tej grze, która przyciąga wielu graczy z całego świata, aby zapłacić za poprzednie uczestnictwo. Obecnie gracze są tutaj całkowicie bezpłatni:
    https://stagenews360.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię