Strona głównaGryAktualnościMinecraft Dungeons wygląda naprawdę obiecująco

Minecraft Dungeons wygląda naprawdę obiecująco

Trwające właśnie E3 rzuciło więcej światła na dungeon crawler od Mojang.

O tej grze pierwszy raz dowiedzieliśmy się podczas zeszłorocznego Mineconu, festiwalu zbierającego fanów Minecrafta. Więcej informacji udało się pozyskać podczas konferencji Microsoftu na targach E3. Mojang wchodzi w rynek gier inspirowanych Diablo Action RPG ze swoim tytułem, nie odbiegającym zbyt daleko od estetyki Minecrafta, ale bardzo mocno zmienionym pod względem gameplayu.

Zobacz: Xbox Scarlett – Microsoft zapowiedział kontrolę nowej generacji!

Gdyby zwiastun pokazywał za mało, z przyjemnością informuję, że dziennikarze obecni na E3 mieli okazję położyć swoje ręce na Minecraft Dungeons. Wnioskując chociażby z krótkich wrażeń Polygonu, gra zapowiada się bardzo dobrze.

Oprócz tego co mamy okazję obserwować na trailerze, kooperacji dla czterech osób oraz klasycznego dla dungeon crawlerów ulepszania ekwipunku, Minecraft Dungeons wydaje się być całkowicie pozbawiony mikrotransakcji. Waluta służy do ulepszania ekwipunku i trafi do nas wyłącznie dzięki zabijaniu kolejnych potworów. Dodatkowo gra ma oferować różnego rodzaju artefakty, boosty oraz umiejętności wprowadzające do spamowania przycisków odrobinę współpracy i różnorodności.

Minecraft Dungeons trafi na wszystkie platformy już wiosną 2020 roku i będzie kosztować około 20 dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię