Strona głównaGryAktualnościMinecraft - gracz odwzorował Mondstadt z Genshin Impact w skali 1:1

Minecraft – gracz odwzorował Mondstadt z Genshin Impact w skali 1:1

Popularna grupa Skyblock Squad powraca. Tym razem wewnątrz Minecrafta stworzyli jedno z miast Genshin Impact.

Minecraft w oczach wielu graczy to przyjemna odskocznia od bardziej stresujących gier. Można zbudować własną kopalnię, domek, zebrać trochę surowców i wyruszyć w poszukiwanie diamentów. Niektórzy gracze wynoszą jednak podstawowy gameplay na wyższy poziom. Niemiecka grupa Skyblock Squad jest pełna tego typu osób.

Zobacz: Sprzedaż Ghost of Tsushima przekroczyła osiem milionów

Doskonale świadczy o tym ich najnowszy projekt – Mondstadt z Genshin Impact. W skali 1:1 odtworzyli za pomocą kolorowych klocków początkowe miasto popularnej gry. Powyższy materiał pokazuje skrupulatność, z jaką udało im się tego dokonać oraz wnętrza niektórych budynków.

Łącznie członkowie grupy Sky Block spędzili nad tym projektem ponad 400 godzin. Potrzebowali tyle czasu nie tylko na zbudowanie całego miasta, ale również rozplanowanie konstrukcji i odnotowanie wszystkich detali, spędzając zapewne przy okazji wiele godzin w Genshinie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię