Strona głównaGryAktualnościPilot do serialu Fallout stworzy reżyser Westworld

Pilot do serialu Fallout stworzy reżyser Westworld

Nadzieja fanów uniwersum Fallout w rękach Jonathana Nolana. Jeszcze w tym roku ma ruszyć produkcja nowego serialu Amazon Prime.

Miłośnicy Fallout mogą nie mieć aktualnie nowej, dobrej gry od Bethesdy, która zajmowałaby większość ich wolnego czasu. Jest jednak nadzieja, że dostaną serial, który pokaże to wyjątkowe uniwersum z nieco innej perspektywy.

Zobacz:  Nowa gra twórcy BioShock po ośmiu latach produkcji nie ma jeszcze nazwy

Serial jest wspólnym wysiłkiem Bethesdy, Todda Howarda oraz Amazon Studios. W roli showrunnerów pojawią się Geneva Robertson-Dworet, scenarzystka Kapitan Marvel i Tomb Raidera, oraz Graham Wagner, producent Silicon Valley. Teraz dowiedzieliśmy się również, że reżyserem pierwszego odcinka będzie Jonathan Nolan odpowiedzialny za Westworld.

Na premierę serialu niestety trochę poczekamy. Na razie showrunnerzy chwalą grę Todda Howarda i cieszą się z objęcia ważnej roli w tym projekcie. Zanim produkcja na dobre ruszy, minie co najmnije kilka miesięcy, nie mówiąc już o potencjalnej dacie premiery.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVGC
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię