Advertisement
Strona głównaGryAktualnościMinecraft - gracz stworzył jaskinie pod bedrockiem

Minecraft – gracz stworzył jaskinie pod bedrockiem

Wśród ostatnich postów na subreddicie Minecrafta widnieje bardzo ciekawa propozycja. Jeden z fanów stworzył bowiem kolejną strefę jaskiń pod bedrockiem.

Dla większości miłośników Minecrafta bedrock oznacza koniec kopania w dół. Dochodzicie do najniższej możliwej głębokości i trafiacie na niemożliwą do pokonania strukturę. Na Reddicie trwają właśnie dyskusję, co by było, gdyby jednak w niektórych miejscach udało się przejść przez bedrock.

Zobacz: Minecraft – gracz stworzył portal do Netheru w kształcie ogromnego miecza

What if there was another layer under the bedrock? from Minecraft

Użytkownik u/World1_Lev1 wrzucił niedawno fragment rozgrywki ze swojego nowego pomysłu. Za pomocą kilku modów zmieniających wygląd różnych klocków stworzył świat pod bedrockiem. Zrobił przejście między kilkoma niezniszczalnymi blokami wgłąb kolejnych, złożonych jaskiń.

Zadbał również o to, żeby odróżnić też głębokie jaskinie od zwyczajnych, spotykanych na większych wysokościach. Gdyby porozrzucany gdzieniegdzie bedrock nie był wystarczający, na graczy czekają ekskluzywne materiały oraz przeciwnicy.

Chociaż na ten moment jest to tylko ciekawa wizja jednego z graczy, jego pomysł daje do myślenia. Jak słusznie zauważa społeczność w komentarzach, byłaby to bardzo ciekawa motywacja do eksploracji, pomiędzy sekretami zwykłego świata a Netherem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię