Advertisement
Strona głównaGryAktualnościBłąd w Apex Legends nie pozwala na lootowanie

Błąd w Apex Legends nie pozwala na lootowanie

Gracze Apex Legends coraz mogą napotkać na dziwny problem, przez który nie mogą zbierać przedmiotów po pokonanych przeciwnikach ani za pomocą ultimate’a Loby.

Jeśli w ostatnim czasie nie mogliście w Apex Legends zbierać przedmiotów po pokonanych przeciwnikach i nie pomagał w tym nawet ultimate Loby, to nie jesteście w tym odosobnieni. Okazuje się, że może to być błąd gry, który prawdopodobnie będzie wymagał łatki.

Apex Legends – błąd lootowania

Jeden z graczy o pseudonimie „Komil85” opisał ten dziwny błąd za pośrednictwem Reddita. W trakcie jednego z meczów w Apex Legends nie był w stanie niczego podnieść z wyeliminowanych oponentów. Po każdym podejściu do skrzynki pokazywał mu się pusty ekwipunek. Nie pomógł nawet ultimate najnowszej postaci z gry o imieniu Loba, która tworzy specjalny sklep, w którym można zbierać przedmioty z ziemi oddalone maksymalne o 78 metrów. Całość udało się uchwycić na krótkim wideo:

Somehow my game was bugged where I was unable to see anything to loot from apexlegends

Na ten moment nie wiadomo, jak poważny jest błąd i jak często występuje. Być może to jednorazowa sytuacja, której powtórzenie byłoby bardzo trudne albo wręcz niemożliwe. Nie zmienia to faktu, że jest to sprawa, której twórcy gry – Respawn Entertainment – powinni się przyjrzeć.

Apex Legends zadebiutował 4 lutego 2019 roku w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Jest to jeden z najpopularniejszych tytułów Battle Royale, który wprowadził sporo świeżości do tego gatunku. W grze liczą się nie tylko nasze umiejętności strzeleckie, ale także wybór odpowiedniej postaci, bowiem każda cechuje się innymi możliwościami.

Apex Legends

Poza tym Apex Legends to raczej standardowy przedstawiciel tego segmentu, w którym chodzi przede wszystkim o to, aby wyeliminować przeciwników i jako ostatni pozostać na arenie walki. Gra początkowo była postrzegana jako pogromca Fortnite’a, ale z perspektywy czasu wiemy, że do niczego takiego nie doszło. To cały czas popularna produkcja, ale daleko jej do świetności pierwszych kilku tygodni po premierze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceDexerto
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

  1. Cóż, każda gra tego gatunku jest najbardziej popularna na samym początku, a potem tylko traci. Najważniejsza jest tutaj stała liczba graczy, których jest zresztą multum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię