Strona głównaGryMinecraft Live - już w październiku twórcy ogłoszą nowości w grze

Minecraft Live – już w październiku twórcy ogłoszą nowości w grze

Na październik zaplanowano duży event Minecraft Live, gdzie fani będą mogli poznać co w świecie (z) klocków piszczy i jakie będą kolejne nowości w grze.

Jeśli jest jedna gra, która zapisała się w historii jako najbardziej wpływowa i taka, która przyniosła radość milionom graczy na świecie, z pewnością byłby to Minecraft. Od prostych początków, jeszcze w 2009, kiedy to za cały projekt odpowiadała jedna osoba, po wielki sandbox, przejęty przez Microsoft i cieszący się niezliczoną liczbą pomysłów i kreacji. W końcu Minecraft doczekał się własnego wydarzenia – Minecraft Live. Pierwsze miało miejsce w zeszłym roku, a kolejne nadejdzie już niedługo. Była to wersja online spotkania twórców i fanów, imprezy pod nazwą MineCon.

Zobacz: Minecraft – na wirtualnej scenie wystąpi polska piosenkarka

Oficjalna strona Minecraft podaje, że kolejny Minecraft Live odbędzie się w 16 października, o godzinie 18:00. Wydarzenie powinno być okazją do ogłoszenia nowości, jakie trafią do gry. Jedną z już zapowiedzianych ma być głosowanie na nowego przeciwnika w grze.

Transmisja odbędzie się na Youtube, Twitchu oraz Facebooku. Zapowiedziano je materiałem wideo w stylu gry, niczym wiadomości ze świata Minecrafta:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamerant
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię