Strona głównaWiadomościMinispódniczkę do PlayerUnknown´s Battlegrounds kupią wyłącznie majętni gracze

Minispódniczkę do PlayerUnknown´s Battlegrounds kupią wyłącznie majętni gracze

Na rynku Steam możemy nabyć wiele dziwacznych przedmiotów do gier. Jednak mało która oferta przebije kuriozalną minispódniczkę.

Pół żartem, pół serio – minispódniczka to prawdziwy hit sezonu w grze PlayerUnkown’s Battlegrounds. Kosztujący niecałe 300 euro skrawek materiału pojawił się na rynku Steam i wywołał u nas zarówno salwę śmiechu, jak i wprawił w pełne zdumienie. Możliwe, że uszył ją sam Kalvin Clein lub projektanci z Prady, ale chyba już lepiej hasać po serwerze na waleta, niż szarpnać się na ciuszek, który jest równowarty np. z wydajną kartą graficzną.

Mimispódniczka zapewne zainteresuje płeć pięknięjszą, by wabić w pułapkę swoich wrogów. Wirtualne uniesienia mogą stać się przyczyną wielu niepotrzebnych śmierci. Wykorzystają jej zalety także gracze, chcący wyróżnić się z tłumu innych anonimowych postaci. W końcu, kto bogatemu zabroni.

Z czystej ciekawości przyjrzeliśmy się, czy ktokolwiek do tej pory zainwestował w niepospolity ubiór. Jak się okazało, od chwili pojawienia się luksusowego towaru na rynku Steam (3 sierpnia), dokonano 32 transakcji sprzedaży. Dwóm użytkownikom udało się opchnąć minispódniczkę za znacznie wyższą cenę – 412 euro. Więc może warto skorzystać na aktualnej bessie i ulokować hajs w cyfrowym wdzianku.  

 

Źródło: steam.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię