Strona głównaGryMisja w Marrakeszu z nowego Hitmana za darmo na Steamie

Misja w Marrakeszu z nowego Hitmana za darmo na Steamie

IO Interactive przygotowało małą niespodziankę dla fanów serii. Jeden z odcinków Hitmana trafił do darmowej puli gier na Steam.

Pakujcie w walizę sandały, kapelusze i przewiewne koszule, bowiem twórcy Hitmana postanowili zaprosić nas na darmową wycieczkę do Marrakeszu. Wyczarterowany samolot kołuje już na pasie startowym na platformie Steam. Na ostatniego pasażera będzie czekać aż do 30 lipca.

W oferowanym programie podróży deweloperzy polecają misję fabularną Gilden Gafe, w której głównym zadaniem jest wykonanie dwóch płatnych morderstw. Ponadto na miejscu będą czekać takie atrakcje jak 90 wyzwań, 20 poziomów Marrakesh Mastery, czy też 7 trofeów do odblokowania. Po załatwieniu wszystkich spraw w Marrakeszu będziemy mogli przegrać jeszcze jedną z darmowych lokacji ICA Facility, gdzie także do zdobycia jest kilka skalpów. 

Nawet jeśli nie zamierzacie grać od razu, to warto dodać pakiet Hitman Summer Pack do swojej biblioteki i jak najszybciej zainstalować. Dzięki temu zostanie z Wami do końca życia i tak długo, jak będzie istnieć Steam.

[you tube=D9JoBUmbc9s]

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię