Fani League of Legends z całego świata czekają na wielki finał Worlds 2018, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, a tymczasem Riot Games już zdradziło, gdzie odbędą się finały trzech kolejnych edycji Worlds.

Dla fanów LoL ze Starego Kontynentu najważniejszą informacją będzie, że po kilku latach przerwy event powraca do Europy i to już w przyszłym roku. Nie odsłonięto co prawda jeszcze wszystkich kart na temat przyszłorocznego turnieju, ale wiadomo na pewno, że wielki finał przyszłorocznych Worlds-ów zostanie rozegrany w AccorHotels Arena w Paryżu. Można co prawda nieco ubolewać nad faktem, że nie jest to Polska, ale Paryż to tez stosunkowo nieodległe miejsce.

Natomiast edycja w roku 2020 odbędzie się w Chinach. Tutaj, poza krajem, nie wiadomo jeszcze tak naprawdę nic, nawet miasta – gospodarza finału. Tak samo sprawa ma się w przypadku Worlds 2021, o których na chwilę obecną wiadomo jedynie, że rozegrane zostaną za Oceanem – w Ameryce Północnej.

A my mamy do Was pytanie – jakie polskie miasto mogłoby Waszym zdaniem gościć duży, międzynarodowy turniej League of Legends? Swoje propozycje podawajcie w komentarzach.

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię