Advertisement
Strona głównaGryAktualnościMłody gracz CS:GO przyłapany na cheatowaniu w trakcie DreamHacka

Młody gracz CS:GO przyłapany na cheatowaniu w trakcie DreamHacka

Na szczęście nie chodzi o żadnego profesjonalistę. Na cheatowaniu został przyłapany jeden z uczestników prawdopodobnie największej imprezy BYOC na świecie. Wszystko zostało nagrane przez jednego ze streamerów.

DreamHack to jedna z największych jeśli nie największa na świecie impreza BYOC, czyli „bring your own computer”. Chętne osoby mogą przynieść swój własny komputer, postawić go na jednym z setek stołów, podłączyć do sieci i razem z innymi cieszyć się grą. Można powiedzieć, że to takie wielkie LAN Party dla chętnych. To też oznacza, że udział mogą wziąć różne osoby, nawet cheaterzy.

Zobacz: CS:GO – autorem jednej z map dla operacji Shattered Web jest Polak

Jeden młody gracz został właśnie przyłapany na oszukiwaniu w grze Counter-Strike: Global Offensive. Wszystko nagrało się na streamie Roberta ‘Benczek’ Benczyńskiego, który przechodził się po halach w Jonkoping w Szwecji. W trakcie spaceru zauważył, że na monitorze jednego z graczy widać coś dziwnego. Po pierwsze, młody zawodnik miał skrypt na tzw. bunny-hopy. Po drugie, jego kamera była z perspektywy trzeciej osoby, co też może dawać przewagę w tego typu grzej. Zapytany o to czy cheatuje, uczciwie odpowiedział, że tak.

Zobacz: Gracz CS:GO złapał 15 tys. cheaterów. Użył do tego sztucznej inteligencji

I to właśnie pokazuje, jak dobrze działa system VAC, stworzony przez Valve…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię