Strona głównaWiadomościModder stworzył tryb Battle Royale do Counter-Strike’a

Modder stworzył tryb Battle Royale do Counter-Strike’a

Counter-Strike: Global Offensive to gra niezwykle podatna na działania modderów. W Warsztacie Steama można znaleźć wiele nowych map, nawet z trybami fabularnymi. Jednak miłośników CS:GO powinien szczególnie zainteresować mod o nazwie „Go 4 The Kill”, który wprowadza do CS-a tryb Battle Royale w stylu PUBG.

Go 4 The Kill zostało stworzone przez moddera o pseudonimie Kinsi, który chciał przenieść ideę Battle Royale do CS:GO. W tym celu stworzył nową mapę, która jest wielkości cztery razy większej niż Overpass, czyli największa lokalizacja wśród tych oficjalnych. Udało się to osiągnąć poprzez zastosowanie dość prostego tricku. W rzeczywistości mapa składa się z kilku mniejszych kwadratów. Jeśli dojdziemy do granicy któregoś z nich, to w rzeczywistości jesteśmy przenoszeni na nową mapę, chociaż połączoną z pozostałymi.

Zobacz również: Mnóstwo zmian i poprawek w PUBG. Zadebiutowała wersja 1.0

Poza tym Go 4 The Kill wprowadza wszystko, co jest znane graczom PUBG, H1Z1 lub Fortnite. Rozgrywka zaczyna się od spadochronu. Na mapie lądujemy bez niczego. Wszystko musimy pozbierać z ziemi, w tym bronie, plecaki, hełmy oraz apteczki. Z czasem zmniejsza się też bezpieczna strefa, aby ostatecznie doprowadzić do finałowej potyczki między najlepszymi graczami. Jedyną wadą jest fakt, że w grze może uczestniczyć jednocześnie do 20 graczy, a nie aż 100. Ale biorąc pod uwagę rozmiar mapy, to nie sądzę, aby była to wielka wada.

Jeśli chcielibyście pograć w Go 4 The Kill, to musicie zarejestrować się na oficjalnej stronie moda.

[you tube=M-m7a9-ddRM]

Źródło: Kotaku

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię