Strona głównaWiadomościModecom Volcano Blade - mechanik o niskim profilu przełączników

Modecom Volcano Blade – mechanik o niskim profilu przełączników

W powietrzu zadźwięczało melodią kliku Modecom. Jest ona miła dla ucha, bowiem uchodzi z niskiego profilu konstrukcji.

Klawiatur mechanicznych pojawia się coraz więcej w ofertach producentów. Kuszą swoją indywidualnością oraz funkcjonalnością, przez co grupa fanów membranowców stale się wykrusza. Tylko najbardziej oddani pozostają przy starej technologii, śmiejąc się z głośnego kliku i wysokich nakładek przełączników.

Ich wiara zostanie jednak wystawiona na próbę, bowiem zbliża się premiera jednego z ciekawszych produktów Modecom Volcano Blade. W atrakcyjnej cenie 299 zł będzie konkurować nie tylko z typowymi mechanikami, ale też z dobrej klasy klawiaturami membranowymi w wersji stacjonarnej, jak i zabudowanej w laptopach.

Będzie dostępna z trzema rodzajami przełączników Kalih Slim: Brown, Blue i Red. Wobec tego użytkownicy będą mogli wybrać styl kliku względem własnych upodobań. Klawiaturę na tle innych modeli wyróżni przede wszystkim charakter pracy, gdyż przełączniki z nakładką występują tu w wariancie o niskim profilu.

Przełączniki w Volcano Blade z zewnątrz są całkiem podobne do przycisków z laptopa, jednakże zaoferują o wiele wygodniejszy i precyzyjniejszy tryb pracy. Świadczy o tym pełny anti-ghosting, funkcje zapisywania makr, czerwone podświetlenie zwiększające wyraźność czcionki, a także dedykowane oprogramowanie ułatwiające konfigurację sprzętu.

Rzecz równie istotna, to jej wymiary. Jako, że jest to wersja TKL, zajmie mniej miejsca na biurku. Ponadto będzie świetnie nadawać się do transportu, ponieważ ma odłączany przewód USB. Jak myślicie, nada się na lanparty bądź do poważniejszej rozgrywki?   

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię