Strona głównaGryAktualnościModern Warfare: Infinity Ward zdradza szczegóły trybu Spec Ops

Modern Warfare: Infinity Ward zdradza szczegóły trybu Spec Ops

Dostaliśmy kolejny zwiastun. 

Wczoraj pisaliśmy o zapowiedzi fabularnej części gry, a dzisiaj przypomina o sobie tryb skupiony na kooperacji. Po skończeniu kampanii, odblokujemy Spec Ops, główny temat ostatnich głośnych dyskusji. Chociaż jedna z aktywności w tym trybie, Survival, ma być ekskluzywna dla PlayStation 4, wygląda na to, że na PC będzie również sporo rzeczy do roboty.

Zobacz: Modern Warfare: Nowe bronie mają być dostępne w lootboxach

Spec Ops będzie składał się z pojedynczych misji, drużynowych wyzwań. Każdy z członków grupy wybierze swoją role, opracuje taktykę i stanie przed zadaniem sprawnego pokonania stojących przed nim zadań.

Co ciekawe, wewnątrz misji będzie obowiązywać sporo mechanik z innych trybów gry, jak chociażby nagrody za serie zabójstw, a przedmioty zdobywane w Spec Ops będzie można przenieść do multiplayera. W rezultacie wreszcie zniknie problem z Black Opsa 4, gdzie Battle Royale i tradycyjne Call of Duty były tak mocno od siebie rozdzielone.

Więcej szczegółów dotyczących Spec Ops znajdziecie na blogu Activision.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię