Strona głównaWiadomościRozrywkaBallerina – spin-off serii John Wick oficjalnie potwierdzony

Ballerina – spin-off serii John Wick oficjalnie potwierdzony

Lionsgate oficjalnie potwierdziło spin-off serii John Wick zatytułowany Ballerina. Reżyserem nowego filmu został Underworld Len Wiseman.

Już od jakiegoś czasu pojawiały się plotki na temat powstanie spin-offu, którego akcja będzie rozgrywać się w świecie Johna Wicka. Teraz wytwórnia filmowa Lionsgate oficjalnie potwierdziła, że trwają prace nad filmem Ballerina.

Film zostanie wyreżyserowany przez Lena Wisemana, odpowiedzialnego za takie filmy jak Pamięć absolutna oraz Underworld. Z kolei za fabułę filmów odpowiada Shay Hatten, jeden ze scenarzystów John Wick: Chapter 3 – Parabellum.

Zobacz: John Wick 3 najlepiej zarabiającą odsłoną całej trylogii

Ballerina przedstawi nam historię zabójczyni, która będzie mścić się na osobach odpowiedzialnych za śmierć jej rodziny. Możemy więc spodziewać się, że główna postać będzie poruszała się z gracją i wyrafinowaniem podczas dekapitacji kolejnych wrogów. Ballerinę mieliśmy okazję zobaczyć w trzeciej części John Wick. W postać wcieliła się Unity Phelan, jednak nie wiadomo czy aktorka zagra również w spinn-offie.

Produkcja Balleriny rozpoczęła się jako osobna produkcja nie połączona z serią John Wick. Scenariusz Shaya Hattena trafił do kilku wytwórni, m.in. Warner Bros. i Universal, jednak ostatecznie to Lionsgate zajmie się produkcją filmu. Wytwórnia zdecydowała, że akcja zostanie wpisana w uniwersum Wicka.

Co więcej Ballerina nie jest jedyna produkcją z tego uniwersum. Premiera John Wick: Chapter 4 planowana jest na 2021 rok. Na małe ekrany trafi również serial Continetal, opowiadającyA o hotelu, w którym goszczą płatni zabójcy. A wczoraj na PC trafiła strategia turowa John Wick Hex, o której możecie przeczytać w naszych poprzednich artykułach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię