Strona głównaGryAktualnościModern Warfare - nadchodzą zmiany w balansie broni. Wśród nich prawdopodobnie nerf...

Modern Warfare – nadchodzą zmiany w balansie broni. Wśród nich prawdopodobnie nerf 725

Shotgunowa meta może wreszcie zostać doprowadzona do porządku. 

Joe Cecot, jeden z najbardziej aktywnych pracowników Infinity Ward na Twitterze, który jest odpowiedzialny za projektowanie multiplayera, po raz kolejny zapowiedział zawartość nadchodzącej aktualizacji. Wśród kolejnych zmian do dźwięku kroków i claymore’a pojawią się też zmiany do kilku broni.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare do gry trafi 38 nowych map i 23 tryby rozgrywki

Zdaniem społeczności głównymi kandydatami do nerfów są oczywiście M4 i 725, dwie najczęściej spotykane aktualnie w trybie wieloosobowym bronie. Chociaż karabin nie sprawia aż tak wielkich problemów i potrafi po prostu zirytować, kiedy pomiędzy bodyshoty trafimy jeden headshot, shotgun to naprawdę poważny problem.

Sądząc po wczorajszej odpowiedzi Joe Cecota na Twitterze pod postem o nerfie 725, nadchodzący patch może właśnie celować w uspokojenie nadużywanego aktualnie shotguna. Jak widać na powyższym obrazku, z kilkoma dodatkami 725 może śmiało robić za solidną snajperkę, co w tego typu grach nie powinno mieć miejsca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię