Strona głównaGryAktualnościApex Legends - nowa aktualizacja wprowadza tryb duo i strzelnicę

Apex Legends – nowa aktualizacja wprowadza tryb duo i strzelnicę

Ostatni patch wprowadza sporo nowości do popularnego battleroyale. 

O wielu elementach tej aktualizacji słyszeliśmy już wcześniej. Duo zostało niedawno zapowiedziane przez deweloperów, a o strzelnicy informowaliśmy Was w połowie października. Teraz wszystko wreszcie ujrzało światło dzienne.

Zobacz: Apex Legends głównym shooterem EA w przyszłym roku

Tryb dwuosobowy zostaje wprowadzony na podobnej zasadzie co solo, kilka miesięcy temu. Duo funkcjonuje w rezultacie jako LTM (Limited Time Mode) i będzie dostępne do wybrania w menu gry do 19 listopada. Z przetestowaniem Apexa na nieco zmienionych zasadach trzeba się więc nieco pospieszyć.

Strzelnica działa z kolei dokładnie tak, jak to sobie wyobrażaliśmy. Można przetestować wszystkie dostępne w grze bronie, płynnie przełączać się pomiędzy bohaterami, a nawet dołączać do strzelnicy razem ze swoim party.

Razem z aktualizacją pojawiło się również kilka usprawnień, w tym zmiany w systemie codziennych zadań. Od teraz każdego dnia będziecie dostawać trzy wyzwania na różnych poziomach trudności oraz możliwość wylosowania innego zadania w zamian za Legend Tokeny.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię