Strona głównaGryAktualnościModern Warfare - pojawił się pierwszy gameplay z odświeżonej mapy Crash

Modern Warfare – pojawił się pierwszy gameplay z odświeżonej mapy Crash

Legendarna mapa wygląda dokładnie tak samo jak kiedyś. 

Nieco ponad tydzień temu Infinity Ward zapowiedziało pierwszy sezon w Call of Duty: Modern Warfare. Potężna, darmowa aktualizacja, która nie tylko zresetuje nasze poziomy postaci i przyniesie więcej motywacji do grania, ale również wprowadzi kilka nowych map. Wśród nich słynny Crash.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare doczeka się trybów 1v1 i 3v3

W ramach budowania hype’u wokół nowego sezonu Infinity Ward zaprosiło do swojej siedziby popularnych YouTuberów i profesjonalnych graczy. Efektem ich wycieczki są pojawiające się w internecie gameplaye.

Na powyższym wideo Crash widzicie oczami Attacha, który w nadchodzącym sezonie będzie reprezentować drużynę New York Subliners. Jeżeli chodzi o samą mapę, została ona zbudowana dokładnie tak samo jak jej oryginalna wersja z Call of Duty 4. Jedyną różnicą jest drobna zmiana w tylnej alejce.

Attach przy okazji odpowiedział również na pytania nurtujące fanów esportowej sceny Modern Warfare. Jego zdaniem Crash nie będzie nadawał się do gry competitive.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię