Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Modern Warfare doczeka się trybów 1v1 i 3v3

Call of Duty: Modern Warfare doczeka się trybów 1v1 i 3v3

Proste pytanie, prosta odpowiedź.

Biorąc pod uwagę ostatnią zapowiedź jutrzejszego sezonu oraz liczbę contentu, jaka pojawi się razem z nim, ciężko uwierzyć, żeby komuś brakowało w Modern Warfare różnorodności. Mimo wszystko, czasem komuś przyjdzie do głowy jakiś pomysł i postanowi skierować go w stronę deweloperów.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare – gracze manipulują statystykami by mieć łatwiej online

Jedna z takich sytuacji miała miejsce w weekend. Dowiedzieliśmy się tym samym, prosto od zarządzającego multiplayerem w Infinity Ward Joe Cecota, że twórcy planują wzbogacić tryb Gunfight o 1v1 oraz 3v3. Nie znamy oczywiście konkretnej daty premiery tej zawartości, na razie tylko ambitne plany deweloperów.

Chociaż sama rozgrywka w Modern Warfare wciąż podlega wielu dyskusjom wśród społeczności Call of Duty, Gunfight został przez większość uznany za bardzo przyjemny dodatek do reszty gry. Szczególnie po ostatniej aktualizacji przedstawiającej graczom tryb turniejowy, z bardzo kuszącymi nagrodami do zgarnięcia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię