Strona głównaGadżetyModularny pad Astro Gaming C40 TR nareszcie dostępny w Polsce

Modularny pad Astro Gaming C40 TR nareszcie dostępny w Polsce

Świetna wiadomość dla wszystkich posiadaczy PS4 i graczy PC, którzy nie boją się korzystać z pada. Modularny pad Astro Gaming C40 TR trafił do sprzedaży również w Polsce.

Premiera urządzenia miała miejsce na początku tego miesiąca, a dzisiaj Astro ogłosiło, że C40 TR jest dostępny również w Polsce. Zgodnie z deklaracją producenta jest to jeden z najlepiej dostosowujących się kontrolerów. Sprawdzi się zarówno w profesjonalnych turniejach jak i zawodach kanapowych z przyjaciółmi.

Zobacz: To już oficjalne: PS4 zrywa z Facebookiem

Astro C40 TR jest oficjalnie licencjonowanym produktem PlayStation 4, jest również kompatybilny z komputerami PC z systemem Windows. C40 TR został zaprojektowany we współpracy z profesjonalnymi graczami, jednak doskonale sprawdzi się również w warunkach domowych.

Urządzenie wyposażone jest w wymienne analogowe drążki i moduły d-pad, wymienne pozycje drążka analogowego oraz d-pada. Góra część drążka jest regulowana, a programowalne tylne przyciski pozwolą na dopasowanie do potrzeb gracza. Całość dopełnia dedykowane oprogramowanie z kontrolą czułości drążka i wyzwalacza, rempapping przycisków oraz profile.

Zobacz: PS4 Pro w limitowanej edycji Death Stranding

C40 TR pracuje zarówno w trybie bezprzewodowym w częstotliwości 2,4 GHz oraz przewodowo. Dodatkowo kontroler wyposażony jest w gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Zgodnie z deklaracją producenta jedno ładowanie baterii pozwala na 12 godzin gry. Dodatkowo w zestawie wraz z kontrolerem dostajemy podróżny futerał. Za przyjemność grania z wykorzystaniem Astro C40 TR zapłacimy 849 złotych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię