Strona główna Wiadomości Monitor AOC AG251FG z G-Sync i odświeżaniem 240 Hz

Monitor AOC AG251FG z G-Sync i odświeżaniem 240 Hz

- Reklama -

AOC ma świetną propozycję dla fanów ostrego gamingu. Jeśli podczas sieciowych zagrywek cenicie sobie brak opóźnień wyświetlanego obrazu oraz nieskazitelną paletę barw, model AG251FG odzwierciedli Wasze pragnienia dzięki obsłudze G-Sync i odświeżaniu na poziomie 240 MHz.

To prawda, że monitor monitorowi nie równy. Kiedy w grę wchodzi płynność i wizaulne odczucia należy uzbroić się w jak najlepszy wyświetlacz obłsugujący aktualne standardy. W tym celu otwórzmy katalog firmy AOC i poszukajmy w nim strony z modelem AG251FG. Bez trudu na niego trafimy, bowiem należy do kategorii sporych ekranów i wielkich możliwości.

24,5″ ekran Full HD opatrzono matrycą TN. Przez wzgląd na minimalne opóźnienia obrazu wynoszące 1ms i wsparcie wobec technologii Nvidia G-Sync, monitor jest dedykowany zarówno dla zawodowców i grających dla czystej przyjemności. Czas ekranu to czas gry, więc odświeżanie na poziomie 240 MHz zadecyduje o niezwykle płynnym wyświetlaniu wyrenderowanej grafiki.

Piekielnie szybką wymianę informacji GPU z monitorem wzbogaci zestaw kluczowej technologii. Mowa tu chociażby o Flicker Free, Ultra Low Montion Blur, Shadow Control, które każde z osobna odpowiadać będą za minimalizowanie migotania obrazu, odpowiedni poziom rozmycia, bądź też regulację natężenia światła podczas ciemnych scen.

Mimo, że najważniejszym zadaniem monitora jest wyświetlanie treści, producent nie zapomniał o kwestii ergonomii i wysokiej klasie designu. W tym przypadku obraz podtrzymuje solidna, nóżka wyznaczajaca kąt powyżej 90 stopni. Umożliwia obrót ekranu w przedziale -20-20 stopni, pochylenie -3,5-21,5 stopnia, a także pozwala na obrócenie ekranu do trybu portretowego. Ponadto niedaleko trójkątnej stopy znajdziemy 2x port USB 3.0 (jeden z nich można wykorzystać do szybkiego ładowania urządzeń zewnętrznych) oraz wejście słuchawkowe. Dla wygody graczy udostępniono też wieszak na słuchawki.

Monitor AOC AG251FG pojawi się już w krótce w sprzedaży. Jego premiera zaplanowana jest na sierpień i ma kosztować 2579 zł. 

 

Źródło: AOC

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE