Strona głównaGryAktualnościNoob Saibot i filmowy Shang Tsung wracają do Mortal Kombat

Noob Saibot i filmowy Shang Tsung wracają do Mortal Kombat

Podczas specjalnie zorganizowanego panelu na odbywającym się w Chicago Comic & Entertainment Expo, Ed Boon oraz ekipa pracująca nad nową odsłoną Mortal Kombat zdradziła kilka kolejnych szczegółów na temat gry.

Wielu fanów serii – jak również kultowej, filmowej adaptacji z 1995 roku – ucieszy informacja, że w serii pojawi się Cary-Hiroyuki Tagawa – aktor, który 24 lata temu wcielił się w postać Shang Tsunga. Tutaj również zagra rolę mrocznego czarnoksiężnika oraz naszego przewodnika po grze, narratora i gospodarza Krypty. Mroczna Krypta również zalicza powrót do serii.

Zobacz: Znamy czas kampanii w Mortal Kombat 11. Więcej zabawy niż w Mortal Kombat X

Potwierdzenie obu tych informacji możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie:

Shan Tsung będzie dostępny jako DLC, a także dla osób, które zamówią MK11 w przedsprzedaży. Dla nich również dostępna będzie wersja beta, która wystartuje 28 marca i potrwa do 31 marca. Zobaczymy w niej 5 grywalnych postaci: Barakę, Jade, Kabala, Scarlet i Scorpiona.

Zobacz: Twórca postaci Bayonetty chce jej w Mortal Kombat

Kolejną postacią, której obecność w MK11 potwierdzono dzisiaj jest Noob Saibot. Ten jednak będzie podstawowym zawodnikiem, dostępnym od startu w grze. On również doczekał się swojego trailera:

Po raz kolejny również potwierdzono, że w grze nie będzie płatnych loot crate’ów. Pełna wersja Mortal Kombat 11 dostępna będzie 23 kwietnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię