Strona głównaGryAktualnościMortal Kombat: Komplete Edition zniknął ze Steam

Mortal Kombat: Komplete Edition zniknął ze Steam

Jeżeli chcieliście kupić Mortal Kombat: Komplete Edition na Steam to mamy dla Was złą wiadomość. Gra zniknęła z platformy i nie można jej już kupić. Wydawca gry na razie milczy w tej sprawie.

Najbardziej prawdopodobną przyczyną usunięcia Mortal Kombat: Komplete Edition ze Steam jest wygaśnięcie praw do jednej s postaci jaka pojawiła się w ramach DLC. Nie byłaby to pierwsza tego typu sytuacja, jednak najgorszy jest właśnie brak informacji ze strony NetherRealm Studios.

Zobacz: Marvel’s Spider-Man 2 – w grze zmierzymy się z Venomem i to już w…

Według plotek gra została wycofana na prośbę Warner Bros Interactive Entertainment a przyczynił się do tego Freddy Kruger. Prawa do używania postaci miały wygasnąć pół roku temu, jednak do tej pory nie zostały odnowione. Jednak w tej sytuacji gra powinna zniknąć również ze sklepu PS Store, a na ten moment tak się nie stało.

Zobacz: Black Ops V – pierwsze, nieoficjalne informacje. Gra ma być rebootem serii

Mortal Kombat: Komplete Edition swoją premierę miał w 2011 roku na PC, PS3 i Xbox 360. Jest to reboot klasycznej serii, która dodatkowo zawiera wiele dodatkowych wojowników. Gracze, którzy mają tytuł na swoim koncie nadal mogą grać bez problemów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię