Strona głównaWiadomościRozrywkaMortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge - oto nowy trailer. Jest krwawo i...

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge – oto nowy trailer. Jest krwawo i brutalnie

Zaledwie w tydzień po tym, jak pokazano pierwszy trailer nowego filmu animowanego w uniwersum Mortal Kombat, twórcy dzielą się z fanami kolejnym. Tym razem jest w nim wszystko, za co uwielbiamy serię – brutalna walka, mroczna historia i znani bohaterowie.

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge jest pierwszym filmem animowanym z Mortal Kombat w tle od 1996 roku, kiedy to pojawiło się Mortal Kombat: Defenders of the Realm. To, co rzuca się w oczy w nowym trailerze, to elementy charakterystyczne dla całej serii gier – krew, brutalność i fruwające kończyny. Scorpion wykonuje w nim kilka dekapitacji, a Sonya obija twarze przeciwników. Inne postaci, które chyba też odegrają ważne role w nowym filmie, to między innymi Sub-Zero, Rayden, Liu Kang, Shang Tsung i Johny Cage.

Zobacz: Mortal Kombat 11 – Spawn kolejnym grywalnym wojownikiem

W trailerze widzimy, jak Scorpion – wtedy jeszcze noszący miano Hanzo – niemal ginie z rąk Sub-Zero, traci również całą swoją rodzinę. Jakimś cudem Hanzo udaje się uniknąć masakry, po czym wciela się w swoje alter-ego Scorpiona i podejmuje misję zemsty. Bierze udział w pojedynku Mortal Kombat, a jego jedyną motywacją jest ponowne spotkanie z Sub-Zero. W tym momencie widzimy również głównego złego, Shang Tsunga oraz Goro, który również startuje w turnieju.

Premierę animacji zaplanowano na 12 kwietnia w formie cyfrowej oraz 28 kwietnia na płytach blue-ray. Oprócz filmu animowanego, w 2021 roku powinien się pojawić kolejny film fabularny, osadzony w świecie Mortal Kombat. 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię