Advertisement
Strona głównaGryMothership i Train Sim World 2 za darmo

Mothership i Train Sim World 2 za darmo

Czwartek to taki mały piątek, a dodatkowo dzień umilają gry, które możemy garnąć za darmo dzięki uprzejmości Epic Games Store. W tym tygodniu są to Mothership  oraz Train Sim World 2.

Dla wielu graczy koniec lipca oznacza, że minęła już połowa wakacji. Studenci nie mają powodów do narzekania, z kolei pracownicy przyzwyczajeni są do 26 dni urlopu. Niezależnie jednak od tego, w której z tych grup się znajdujecie, to zawsze miłą niespodzianką jest możliwość zdobycia gier za darmo.

W ramach czwartkowych akcji Epic, w tym tygodniu gracze mają możliwość bezpłatnego przypisania do swojego konta dwie gry. Pierwszą z nich jest Mothership, pierwszoosobowa strzelanka z elementami rozgrywki typu bullet-hell. W grze tworzymy własne karabiny oaz walczymy z gigantycznymi bossami i robotami, które podbiły Ziemię.

Aby pobrać Mothership należy wejść TUTAJ.

Drugim tytułem jest Train Sim World 2 – symulator pociągu. Gracze zasiądą za pulpitami słynnych lokomotyw, zarówno szybkiej kolei jak i na długich trasach towarowych. Tytuł idealny żeby się zrelaksować po trudach tygodnia.

Train Sim World 2 można pobrać wchodząc TUTAJ.

Oba tytuły z pewnością umilą czas oczekiwania na prawdziwą petardę jaka wpadnie w przyszłym tygodniu w czwartek o 17. Tego dnia do oferty wejdzie A Plague Tale: Innocence.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię