Strona głównaWiadomościMożemy ograć The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition bez żadnych opłat...

Możemy ograć The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition bez żadnych opłat

Na Steamie rozpoczęła się oferta weekendowa na Skyrima. Teraz możemy go przetestować i zakupić pełną wersję gry za połowę ceny.

Bethesda pozwala nam sprawdzić, ile smoków potrzebnych jest do zabicia jednego wojownika. Darmowa rozgrywka jest jednak limitowana określonym przedziałem czasu. Finansowa amnestia potrwa tylko do końca weekendu

Miłośnikom gier RPG seria TES powinna być doskonale znana. W pewnych kategoriach to właśnie pierwsze części z tego uniwersum przyczyniły się do rozwoju gatunku, wynosząc poziom eksploracji świata i rozbudowanej mechaniki rozwoju postaci do najwyższej rangi. Należy podkreślić, że najnowsza część z trybem singleplayer nie zajmuje czołowego miejsca wśród poprzednich tytułów. Bazuje na sprawdzonych pomysłach z Morrowinda i Obliviona. Poniekąd to ich kopia, tylko że z fabułą umiejscowioną w innym czasie i miejscu. Jednakże to wciąż świetna produkcja, oferująca ogromny, żywy świat, mnóstwo zadań do wykonania, broni i magii co niemiara, a przede wszystkim swobodę, której wielu konkurencyjnym grom po prostu brakuje.

Powinniście się zainteresować promocją nie tylko przez wzgląd na stan darmowy gry, ale i udostępnioną w ramach promocji wersję. Mowa tu również o osobach mających już za sobą przygodę w zaśnieżonym Tamriel. Na Steamie figuruje edycja The Elder Scrolls V: Skyrim w wersji Special Editon, co oznacza dostęp do wszystkich wydanych dodatków i aktualizacji. Otrzymamy między innymi poprawioną szatę graficzną, nowe questy, NPC-ów, bronie, przedmioty i wiele, wiele więcej.

Jeśli uznacie, że 2 dni ze Skyrimem to zbyt mało, będziecie mogli przesiąść się na płatną wersję gry, która do 19 września będzie kosztować o 50% mniej.      

Źródło: store.steampowered.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię