Strona głównaWiadomościHumble Bundle rozdaje za darmo przygodówkę The Walking Dead Season One

Humble Bundle rozdaje za darmo przygodówkę The Walking Dead Season One

Przez ograniczony czas możemy wyrwać świetną grę przygodową studia Telltale Games. Jeśli kręcą Was klimaty zombie-apokaliptyczne, to nie ociągajcie się z dodaniem nowej pozycji do własnej biblioteczki Steam.

Spieszcie się kochać promocje, tak szybko mijają. Potwierdza to akcja zorganizowana przez sklep Humble Bundle, który oferuje krwistą przygodówkę point’n’click. Pierwszy sezon The Walking Dead może być Was. Aby cieszyć się z darmowej gierki wystarczy aktywne konto na platformie Steam.

Ci z Was, którzy nie wiedzą o czym jest TWD odsyłamy do naszej recenzji poświęconej mechanice rozgrywki, historii i wrażeniom audio-wizualnym. Uwierzcie, że grę połknięcie tak szybko, jak zombie świeże mięsko. Będziecie delektować się genialnie rozpisanymi postaciami oraz fabułą z wieloma zwrotami akcji i ciągle narastającym poczuciem niebezpieczeństwa.

Zanim odpalicie gierkę wiedzcie, że jest to produkcja przedstawiona w sposób telewizyjny, a więc mamy tu doczyniena z quasi-serialową historią podzieloną na odcinki. Na końcu każdego z nich jest tzw. cliffhanger, który wzbudzi Was jeszcze większy apetyt na poznanie losów bohaterów w kolejnych sezonach.

Akcja poromocyjna The Walking Dead Season One potrwa jeszcze przez 1 dzień i 7 godzin. Bon appetit 😉

Źródło: humblebundle.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię