Strona głównaGryAktualnościMożemy zapomnieć o remasterach Red Dead Redemption oraz GTA 4?

Możemy zapomnieć o remasterach Red Dead Redemption oraz GTA 4?

Wygląda na to, że przez złą jakość, a tym samym kiepski odbiór GTA The Trilogy – The Definitive Edition, Rockstar rezygnuje z planów odświeżenia oryginalnego Red Dead Redemption oraz GTA IV.

Podobnie jak wielu fanów z nadzieją wyczekiwałem na odświeżoną wersję Red Dead Redemption oraz GTA 4. Zwłaszcza, że nigdy nie miałem okazji zagrać w pierwszą część RDR. Jeszcze w zeszłym roku pojawiły się pierwsze plotki o rzekomych planach Rockstara na odświeżenie „westernu”. W maju mówił o tym również dziennikarz Chris Kippel z portalu Rockstar Mag. Wygląda jednak na to, że nie będzie nam dane zagrać w wyższej rozdzielczości, podobnie zresztą jak w przygody Niko Bellica.

Zobacz: Blade Runner Enhanced Edition jest tak złe, że autorzy dodają oryginał za darmo

Według najnowszych doniesień, których źródłem jest insider Tez2, który jest osobą mocno zorientowaną w planach Rockstara, studio podjęło decyzję o wstrzymaniu prac nad remasterami Red Dead Redemption oraz GTA IV. Powodem jest słaby odbiór GTA: The Trilogy – The Definitive Edition.

Ale nie oszukujmy się jakby sami tego mówić brzydko nie spieprzyli to gracze nie narzekali by na remaster trylogii tylko brali jak świeże bułeczki. Odświeżona wersja klasycznych odsłon serii od dnia premiery borykała się z problemami technicznymi. Każda z gier była pełna błędów, zepsuto także grafikę przez co gry wyglądały gorzej niż oryginały.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię