Strona głównaGryAktualnościMożna już ogrywać Maiden, demo Resident Evil Village

Można już ogrywać Maiden, demo Resident Evil Village

Przyjemna niespodzianka dla fanów Resident Evil Village. Posiadacze PlayStation 5 mogą ściągać wersję demonstracyjną gry.

PlayStation 5 cierpi aktualnie na dosyć poważny brak gier. Jeżeli graliście w tytuły z poprzedniej generacji, zostają Wam raczej jakieś multiplayery lub Spider-Man. Na szczęście z ratunkiem przychodzi Capcom i Resident Evil Village.

Zobacz: Hitman 3 – premiera gry spowodowała paraliż serwerów IO Interactive

Demo można już pobierać z PlayStation Store. W przeglądarkowej wersji sklepu grę znajdziecie tutaj. Wystarczy odpalić ściąganie na swoim PS5 i będziecie mogli bez żadnych dodatkowych kosztów cieszyć się fragmentem nadchodzącej gry Capcomu.

Fani powinni mieć na uwadze fakt, że Maiden oferuje nieco inne doświadczenie niż Village. W demie wcielamy się bowiem w tytułową postać, zamiast głównego bohatera całości. Ponadto, demo jest wyjątkowo krótkie, więc nie musicie szykować popcornu i energetyków na cały wieczór z Resident Evil.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceThe Verge
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię