Strona głównaKonsoleResident Evil 7 w 4K na konsolach nowej generacji

Resident Evil 7 w 4K na konsolach nowej generacji

Już wkrótce fani Resident Evil 7 będą mogli zagrać w 4K na konsolach nowej generacji. Wszystko dzięki aktualizacji jaka miałby trafić do gry.

Pomimo tego, że aktualizacja Resident Evil 7 dla konsol nowej generacji nie została oficjalnie zapowiedziana podczas wczorajszej prezentacji, to jest niemal pewność, że wkrótce trafi do graczy. Takie informacje podaje Dusk Golem, człowiek, który wcześniej informował o ogłoszeniu RE8. Teraz twierdzi, że siódemka dostanie aktualizację dla Ps5 i Xbox Series, która umożliwi granie w 4K.

Zobacz: Final Fantasy 7 Remake może pojawić się na PS5 i PC

Z innych wieści ze świata Resident Evil, ósma część serii o podtytule Village trafi do graczy już w maju. Gra będzie dostępna na konsole nowej oraz poprzedniej generacji. Podobnie jak Resident Evil Resistance wystartowało w zeszłym roku razem z Resident Evil 3, tak z RE 8 gracze dostaną za darmo Resident Evil: ReVerse.

Aktualizacja RE7 ma zostać udostępniona jeszcze przed premierą RE8. Pomimo tego, że informacje dostarczone zostały przez Golema, to warto mieć na uwadze, że nie zostały oficjalnie potwierdzone przez Capcom.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię