Strona głównaWiadomościMSI prezentuje ARTYMIS 343CQR 1000R ultra panoramiczny monitor 34" dla graczy

MSI prezentuje ARTYMIS 343CQR 1000R ultra panoramiczny monitor 34″ dla graczy

MSI zapowiedziało, swój najnowszy monitor przeznaczony dla graczy, ARTYMIS 343CQR 1000R, który otrzymał zakrzywiony ekran i panoramiczną rozdzielczość. Jak twierdzi MSI jest to ich pierwszy monitor, który ma mieć funkcje sztucznej inteligencji, które mają wspierać gracza w rozgrywce.

MSI ARTYMIS 343CQR 1000R to monitor ultra panoramiczny, przeznaczony dla graczy, z informacji, jakie zostały udostępnione, wiemy, że panel ma przekątną 34 cale oraz ekran jest zakrzywiony, a kąt tego zakrzywienia to 1000R. Niestety MSI nie podało informacji dotyczących jaki panel został zastosowany w ich najnowszym monitorze.

Sam wygląd monitora jest jak najbardziej nowoczesny i wpisuje się w obowiązujące aktualnie trendy. Pokrywa z tyłu monitora otrzymała efektowne podświetlenie RGB LED w postaci długiego przerywanego paska oraz podświetlone zostało smocze logo MSI. Przyglądając się bliżej zdjęciom prasowym, możemy wywnioskować, że ekran jest bezramkowy lub ramki są szczątkowe.

Ekran ma przekątną 34 cale, a jego rozdzielczość to 3440 × 1440 pikseli, czas reakcji to zaledwie 1 ms, dodatkowo panel wspiera wyświetlanie w trybie HDR, monitor otrzymał certyfikat HDR Display 400. Dodatkowo monitor jest wyposażony w szereg funkcji AI, które mają wspomagać gracza w rozgrywce. Wśród nich największe wrażenie robi:

OptixScope – jest to funkcja, która pozwala przybliżyć obraz, jak w lunecie snajperskiej, tylko bez konieczności posiadania takowej. Przybliżenie możemy regulować w ośmiu krokach, poprzez przypisane klawisze skrótów. Dodatkowo DPI myszki przy przybliżeniu zostaje obniżone, żeby pasowało do aktualnego zoomu. Można wręcz powiedzieć, że MSI wbudowało cheaty w swój monitor.

Smart Brightness – Pozwala dostosować, parametry obrazu do dowolnej aplikacji. Dodatkowo możemy różne parametry, przypisać do różnych aplikacji.

Night Vision AI – Jeśli miałeś problem z dostrzeżeniem wroga w ciemnym zaułku, to dzięki tej funkcji już nie będziesz miał tego problemu. Monitor w czasie rzeczywistym analizuje wyświetlany obraz i umiejętnie rozjaśnia ciemne miejsca i ukazuje wrogów w nich ukrywających się. Dodatkowo nie prześwietla jasnych miejsc.

Smart Cross Hair – Funkcja AI analizuje kolor naszego celownika i zmienia jego barwę w zależności, gdzie celujemy. Zapobiega to zlewaniu się koloru celownika z tłem. Dzięki tej funkcji zawsze będziemy widzieć celownik.

Monitor w sprzedaży ma być dostępny w grudniu, MSI nie podało jego ceny.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię