Strona głównaWiadomościMSI USA oskarżone o sprzedaż GeForce RTX 3080 po zawyżonej cenie na...

MSI USA oskarżone o sprzedaż GeForce RTX 3080 po zawyżonej cenie na eBay

MSI USA właśnie zaliczyło bardzo dużą wpadkę wizerunkową. Okazało się bowiem, że na portalu aukcyjnym firma Starlit Partner sprzedała cztery MSI GeForce RTX 3080 Gaming X, po cenie dużo wyższej niż jest rekomendowana przez Nvidię.

Owe karty graficzne zostały wystawione w cenie 1359 dolarów za sztukę, to ponad dwukrotnie więcej niż sugeruje Nvidia, oraz o 600 dolarów więcej niż sklepowa cen za modele MSI Gaming X. Oczywiście nikt nie miałby problemu, gdyby osobą odpowiedzialną za tę cenę, była osoba prywatna. Niestety okazało się, że właścicielem firmy Starlit Partner jest MSI USA.

Portal Trademark Justia potwierdza, że właścicielem Stralit jest MSI Computer Group.

Tuż przed publikacją tego materiału, MSI wydało własne oświadczenie dotyczące całego zdarzenia. Według nich firma ta jest niezależnym sprzedawcą, ale w tym przypadku nie miała prawa sprzedawać tych kart graficznych. Poniżej w oryginale prezentujemy wypowiedź MSI.

 Jak wy drodzy gracze widzicie całą sytuację. Czy MSI faktycznie nie wiedziało, że ich firma sprzedaje po zawyżonych cenach ich własne produkty? Komentarze są wasze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię