Strona głównaGryMutant Year Zero i Hyper Light Drifter do zgarnięcia za darmo

Mutant Year Zero i Hyper Light Drifter do zgarnięcia za darmo

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami od dzisiaj przez tydzień możecie zgarnąć całkowicie za darmo niesamowicie wciągającą postapokaliptyczną grę taktyczną Mutant Year Zero. Drugi tytuł jaki czeka na łowców darmowych okazji jest Hyper Light Drifter action RPG. Szczegóły poniżej.

Mutant Year Zero: Road to Eden za darmo!

Jeżeli nie macie uczulenia na Epic Games Store, to od dzisiaj do 22 sierpnia możecie zgarnąć za darmo dwa ciekawe tytuły. Pierwszym z nich jest Mutant Year Zero: Road to Eden postapokaliptyczna gra taktyczna, w której kierujemy drużyną mutantów. Naszym zadaniem jest dotarcie do Edenu mitycznej krainy, wolnej od radioaktywnego skażenia i konieczności walki o przetrwanie. Żeby dodać Mutant Year Zero: Road to Eden do swojej biblioteki wystarczy kliknąć TUTAJ.

Zobacz: Wiedźmin Netflix: Wiemy kto zagra młodego Geralta

Hyper Light Drifter za darmo!

Hyper Light Drifter to action RPG nawiązujące do 16-bitowych klasyków ze zmodernizowaną mechaniką rozgrywki. Akcja gry toczy się w uniwersum fantasy z elementami science-fiction. Mamy tu zatem mieszankę rycerzy, zamków robotów, laserów i różnych futurystycznych urządzeń. Tytuł nastawiony jest na walkę, w której wykorzystujemy miecz świetlny, pistolety i karabiny. Żeby dodać Hyper Light Drifter do swojej kolekcji gier wystarczy kliknąć TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię