Strona głównaGryAktualnościNeed for Speed: Heat dokona niemożliwego. Nie będzie zawierać lootboxów

Need for Speed: Heat dokona niemożliwego. Nie będzie zawierać lootboxów

Piekło zamarzło, a gdzieś w siedzibie Electronic Arts zaszła rewolucja. Ktoś podjął bowiem decyzję, że Need for Speed: Heat nie będzie zawierać żadnych (powtarzam: ŻADNYCH) lootboxów.

Poprzednie gry z serii Need for Speed, jak zresztą większość tytułów od Electronic Arts, napakowane były różnego rodzaju lootboxami. A tu przy okazji nowej części pojawia się ogromna niespodzianka – w dodatku informację tę potwierdził jeden z community managerów, działający na Reddicie. Tam też pojawił się wpis potwierdzający oficjalnie, że paczki z losową zawartością nigdy nie trafią do gry. 

Zobacz: NFS: Heat – najnowszą odsłoną wyścigowej serii. Pierwsze przecieki

Zamiast tego, po wydaniu gry pojawią się normalne DLC z dodatkowymi samochodami – w ich przypadku jednak będziemy doskonale znali zawartość. Planowane są też płatne dodatki z “ułatwiaczami” – odsłonięta mapa ze znajdźkami kolekcjonerskimi oraz pakiety oszczędzające czas. Będą to jedyne opcje dodatkowo płatne.

NFS: Heat pojawi się na początku października, a do tej pory poznaliśmy już cenę wszystkich wersji oraz pierwszy oficjalny trailer.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię