Strona głównaGryMutant Year Zero: Road to Eden w doskonałej cenie na HumbleBundle

Mutant Year Zero: Road to Eden w doskonałej cenie na HumbleBundle

W tym miesiącu HumbleBundle przygotowało dla graczy bardzo korzystną ofertę. W ramach Humble Monthly do zgarnięcia jest Mutant Year Zero: Road to Eden, Northgard i Absolver: Downfall.

Mutant Year Zero: Road to Eden standardowo można kupić za około 130 złotych. W ramach subskrypcji Humble Monhly grę otrzymamy za 12 dolarów, czyli po średnim kursie ok. 45 złotych. Do tego w ramach miesięcznej subskrypcji dostaniemy jeszcze Nortgard, Absolver Downfall.

Zobacz: Taktyczny guziec wkracza do akcji – 20-minutowy gameplay Mutant Year Zero

Mutant Year Zero: Road to Eden to postapokaliptyczna strategia z elementami skradanki z walkami rozgrywanymi w systemie turowym. Gracz przejmuje kontrolę nad grupą mutantów, w skład której wchodzi guziec i wielki kaczor. Naszym zdaniem jest odnalezienie tytułowego Edenu.  Tytuł jest bardzo świeży, premiera gry miała miejsce 4 grudnia 2018.

 Northgard to z kolei RTS osadzony w świecie wikingów i mitologii skandynawskiej. W grze kierujemy grupą wikingów, na czele której stoi książę Rig. Pod jego dowództwem ścigamy Hagena, zabójcę ojca Riga. W czasie wędrówki jednoczymy inne klany wikingów, które pomogą nam w walce z uzurpatorem.

Zobacz: Mutant Year Zero: Road To Eden – znamy wymagania sprzętowe

Absolver Downfall jest grą akcji z widokiem z trzeciej osoby. Akcja gry toczy się w krainie fantasy przypominającej Daleki Wschód. Zadaniem gracza jest dołączenie do elitarnej grupy strażników pokoju, tytułowych Absolverów.

Jeżeli będziecie chcieli skorzystać, wystarczy wejść TUTAJ.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię