Strona głównaGryAktualnościThe Avengers Project zostanie wydany na konsole nowej generacji

The Avengers Project zostanie wydany na konsole nowej generacji

Wygląda na to, że The Avengers Project może być wydane na konsole nowej generacji. Do takich wniosków można dojść przeglądając oferty pracy Crystal Dynamics.

Obecnie Crystal poszukuje pracowników do obsadzenia stanowisk kierowniczych, w tym Lead Environment Artist, Narrative Director, Lead Software Engineer, Lead Animator oraz innych stanowisk kierowniczych.

Zobacz: Disney+ nowym Netflixem. W ofercie m.in. Marvel i Gwiezdne Wojny

Jedna z ofert, która daje najwięcej do myślenia w sprawie przygotowania gry na konsole nowej generacji, mówi o poszukiwaniu Zewnętrznego kierownika produkcji, który skupi się na współpracy z zewnętrznymi partnerami przy tworzeniu gier na konsole nowej generacji.

Opis oferty:

Pracownik powinien mieć udokumentowane doświadczenie we współpracy z zewnętrznymi partnerami, aby tworzyć gry na konsole nowej generacji oraz na PC. Kandydat musi posiadać znakomite umiejętności komunikacyjne i udokumentowane osiągnięcia w dziedzinie rozwoju i produkcji. Wybrany kandydat będzie współpracował bezpośrednio z dyrekcją studia i będzie odpowiedzialny za budżet przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości w punktach kontrolnych projektu. Wymagana jest umiejętność zarządzania wielomilionowymi projektami gier AAA oraz udział w produkcji wysoko ocenianych gier AAA. Wymagane doświadczenie w budowaniu i dowożeniu harmonogramów.

Jednak termin next-gen niekoniecznie musi oznaczać konsole kolejnej generacji od Sony i Microsoftu. Wcześniej termin ten oznaczał konsole PS4 i XBO. Crystal Dynamics może ten termin używać właśnie w tym kontekście. Chociaż z drugiej strony w ofertach pojawiają się zwroty „konsole obecnej generacji”, więc w tym kontekście

Zobacz: W najnowszych komiksach Marvela Blade staje się jednym z Avengersów

Jak na razie bardzo mało wiadomo na temat projektu. Deweloper nie zdradził na razie żadnych informacji na temat tego kiedy wydadzą grę. Ostatni raz na jej temat mogliśmy usłyszeć dwa lata temu, kiedy na kanale Marvel Entertainment pojawił się zwiastun gry. Miejmy nadzieję, że na tegorocznym Electronic Entertainment Expo dowiemy się czegoś więcej. Jak na razie fani uniwersum Marvela muszą zadowolić się Spider-Manem produkcji Insomniac.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię