Strona głównaWiadomościMuve rozpoczęło zimową wyprzedaż gier

Muve rozpoczęło zimową wyprzedaż gier

Przestępstwem wysoce karalnym jest nie skorzystanie z promocji na gierki. Jeśli nie chcecie więc podpaść twórcom za gamingowe przewinienia, radzimy coś kupić, choćby dla świątecznego spokoju.

Jest czas grania i czas oglądania zwiastunów, a dzisiaj nastał moment, by wyciągnąć portfel i wyrwać gamingową lasencję. Te zalotnie zerkają na nas na stronie polskiego dystrybutora Muve. Każda sztuka w wersji cyfrowej została obniżona względem początkowej ceny i często można poderwać z katalogu gierkę z ceną obciętą nawet do 90%.

Choć liczba tytułów objętych promocją może porażać (1217), to jednak należy się przygotować na jeszcze większy szok i dylematy. Świadczy o tym zegar odliczający czas do pojawienia się nowych ofert. I oby były równie interesujące, jak te, które aktualnie się wyświetlają.

Najciekawiej wygląda wersja Batmana: Arkham Night – możemy ją zgarnąć na konto Steam za równe 18 zł. Jeśli poczujemy chętkę na klimaty post-apokaliptyczne to z pomocą przyjdzie nam Mad Max. Swoje growe usługi proponuje za 17,97 zł. Po doliczeniu kolejnych 60 zł możemy spróbować swoich sił w jednej z najtrudniejszych gier akcji/RPG Dark Souls 3.

Podane trzy przykłady stanowią niewielką część dostępnych w promocji gier, a tych jest od groma. Polecamy więc szybko puścić oczko na poniższą listę i do samego końca, czyli 7 stycznia, pilnować zimowej wyprzedaży. Udanych zakupów!       

Batman: Arkham Knight (PC) PL – 18,00 zł
Mad Max (PC) – 17,97 zł
Wiedźmin III: Dziki Gon – Edycja Gry Roku (PC) PL – 60,00 zł
DARK SOULS III (PC) PL – 60,00 zł
Call of Duty 2 (MAC + PC) – 19,99 zł 
LEGO City: Tajny Agent (PC) PL – 29,97 zł
Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition (PC) PL – 8,72 zł
Bulletstorm: Full Clip Edition (PC) – 57,20 zł 
Mortal Kombat Komplete Edition (PC) DIGITAL – 8,75 zł
Batman Arkham Origins (PC) PL DIGITAL – 8,72 zł

 

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię