Strona głównaWiadomościNowa Podróż od twórców Star Conflict

Nowa Podróż od twórców Star Conflict

Wydana w 2014 roku przez StarGem Inc. I Gaijin Entertainment gra Star Conflict doczekała się kolejnej aktualizacji, zatytułowanej „Podróż”. Dzięki niej ta kosmiczna gra MMO zyska m.in. nowy system doświadczenia i zdobywania kolejnych rang.

Oprócz nich gracze otrzymają zestaw nowych pojazdów, a także moduły kampanii fabularnej, odkrywane wraz z podróżowaniem po galaktyce. Jeśli chodzi o system awansu to flota może awansować aż do poziomów 16. i 17, a przy okazji otrzymuje nowe technologie, jak chociażby moduły ochronne.
Nowy statek to Obiekt NY18, a otrzymać go można logując się w grze pomiędzy 21 grudnia a 19 stycznia. Właściwie to otrzymamy części do jego budowy, której dokonujemy w naszym hangarze. Nowy pojazd do złudzenia przypomina latający spodek, a do jego unikalnych zdolności należy między innymi przechwytywanie rakiet przeciwnika i kierowanie ich na określone przez nas cele. Oprócz tego nowy pojazd może chronić siebie i inne statki tymczasową, kulistą tarczą. Nowy pojazd może domyślnie mieć różne poziomy, od 5 do 15, dzięki czemu mogą z niego korzystać zarówno nowi gracze jak i starsi użytkownicy Star Conflict.
To, że pojawia się nowa jednostka, nie oznacza, że twórcy gry zapomnieli o już istniejących w grze. Gracze będą mogli skorzystać z niemal 24 nowych modułów, rodzajów broni i innych modyfikacji. W styczniu pojawią się również specjalne zadania, których wykonanie nagrodzone zostanie dodatkowymi statkami. Natomiast pomiędzy 21 grudnia a 9 stycznia uczestnictwo w różnego rodzaju aktywnościach pobocznych pozwoli zdobyć dodatkowe Xenochipy, które potem będzie można wymienić na paczki, statki i konta premium. I kolejny prezent na święta – w wewnętrznym sklepie w grze aktywna będzie 50% obniżka cen.

Wszystkie nowości w Star Conflict zostały zebrane również w poniższym trailerze:

[you tube=3-QejdX9cXM]

Źródło: Star Conflict

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię