Strona głównaGryAktualnościMy Dino Friend – pierwsza gra Ekipy Friza

My Dino Friend – pierwsza gra Ekipy Friza

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Ekipa wypuściła na rynek swoją pierwszą grę. My Dino Friend jest już dostępny do pobrania, a w planach są kolejne znacznie większe produkcje.

Gry My Dino Friend, nie tworzyli oczywiście członkowie Ekipy Friza tylko zależna spółka GG Bay we współpracy z T-Bull, zajmującej się segmentem gier. Gra ma za zadanie sprawdzenie podejścia użytkowników do gier sygnowanych logo Ekipa.

Zobacz: God of War – znamy wymagania sprzętowe na PC

T-Bull ma zająć się tworzeniem kolejnych gier, następna w kolejce ma być pełnoprawna gra mobilna. Według informacji zdobytych przez serwis Komputerświat, Ekipa sama nie zna się na produkcji gier i do tematu wolą podchodzić bardzo ostrożnie, stąd badanie rynku małą produkcją, na którą nie zostały przeznaczone wielkie pieniądze.

My Dino Friend to połączenie kilku gatunków Tamagotchi z serią mini-gier, które pozwalają na kupowanie nowych gadżetów dla elektronicznego dinozaura i innych elementów kosmetycznych. Rozwój gry zaplanowany jest na kolejne 12 miesięcy. Jeżeli gra spodoba się graczom będzie dalej wspierana.

Jednak w międzyczasie powstaje druga duża gra mobilna. Jej tematyka i elementy będą zależne od tego co spodoba się graczom w My Dino Friends. GG Bay oraz T-Bull chcą zrewolucjonizować świat mobilnych gier multiplayer. Co z tego wyjdzie zapewne przekonamy się za jakiś czas.

My Dino Friend możecie pobrać bezpłatnie TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię