Strona głównaWiadomościMyszka laserowa Hama uRage Reaper Rev.

Myszka laserowa Hama uRage Reaper Rev.

Gdyby popularne waluty zastąpić gryzoniami, mysz laserowa Hama uRage Reaper Rev byłaby jedną z najlepiej rokujących jednostek płatniczych. Sensor Avago, 13 przycisków i rozdzielczość do 8200 dpi zapewniłyby jej stałą hossę, toteż sesje na rynku gamingowym rozpoczynałaby zawsze z wysokim punktem opłacalności.

Na delirce, w stanie nieważkości i podczas zagrywania się w gry precyzja jest istotnym elementem przetrwania. O ile na statku kosmicznym i w trakcie upojenia alkoholowego widok dobrej myszki jest niezbyt pożądany, natomiast w przypadku gracza to obraz często poszukiwany. Jeśli zamierzacie poszerzyć swoją kadrę urzadzeń komputerowych, mysz laserowa uRage Reaper Rev w połączeniu z miękką podkładką zmieni Wasze postrzeganie siły grawitacji.

Oczywiście wykona to w umiarkowanym stopniu, acz dostrzeżecie różnicę podczas codziennej pracy i zabijania przeciwników. Za jej laserową precyzję ruchu odpowiada sensor Avago z zaprogramowaną rozdzielczością do 8200 dpi. Każde najdrobniejsze przesunięcie myszy jest rejestrowane z częstotliwością równą 1000 Hz/s więc opóźnienia w przesyłaniu sygnału są jej kompletnie obce.

We wstępie o kosmos nie zahaczyłęm przez przypadek, bowiem ma coś w sobie z pozaziemskiego gryzonia. Teflonowe ślizgacze, przewód zabezpieczony elastyczną otuliną i obudowa wykonana z antypoślizgowego tworzywa sztucznego nie powinny nikogo dziwić. Z kolei jej wygląd to całkiem inna bajka. W pozytywnym sensie świeci tak mocno jakby zwiedziła większą część Czarnobylu.  

Jak na myszkę ma całkiem sporo przycisków. Wszystkie 13 możemy w pełni zaprogramować uwzględniając osobiste potrzeby, a także rodzaj uruchamianej gry. Wówczas makra a nawet rozdzielczość ustawimy w intuicyjnym softwarze dołączonym do zestawu. Z myszka Hama uRage Reaper Rev łatwo zapomnieć, że to tylko komputerowy gryzoń, ale potrafiący przełożyć reakcję gracza wprost na ekran monitora. Za przyjemności z nią związane trzeba zapłacić 259 zł. Pamiętajmy jednak, że to będzie dobrze wydane 259 zł…       

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię