Strona głównaGryNa graczy Hearthstone czeka sporo zmian i nowości

Na graczy Hearthstone czeka sporo zmian i nowości

Jak mawia przysłowie – Jedyną pewną rzeczą są zmiany. Do tej zasady stosują się również twórcy Hearthstone. Już niedługo czekają nas kolejne aktualizacje oraz wiele zmian.

Chyba już tradycją stało się, że wraz z nowym rokiem w Hearthstone, część z kart opuszcza formułę standardową. Ich miejsce zajmą inne karty, które wypełnią powstałą lukę. Gracze będą mogli je tworzyć samodzielnie lub znaleźć w pakietach kart klasycznych i to już w przyszłym miesiącu.

Według zapewnień twórców gra stanie się również bardziej przyjazna dla nowych graczy, którzy dopiero zaczynają przygodę z Hearthstone. Nie będą mieli oni dostępu do trybu rozrywkowego i zaczną grę z rangą 50. Rangi 50 do 26 będą przeznaczone wyłącznie dla nowych graczy. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku rang 25-20, gracze nie będą mogli utracić gwiazdek podczas próby awansu. Gracze, którzy osiągną rangę 25 już nigdy nie spadną poniżej niej.

Mniej przyjemną informacją jest wstrzymanie prac deweloperskich nad turniejami wewnętrznymi. Twórcy gry stwierdzili, że doświadczenia społecznościowe oraz turnieje są nieodzowną częścią gry, jednak wypracowane do tej pory rozwiązania trafiały do bardzo wąskiej grupy. Zatem cały mechanizm musi zostać na nowo przemyślany, aby stał się bardziej satysfakcjonujący dla wszystkich graczy. Podsumowując wewnętrzne turnieje znikają z gry do odwołania.Pojawią się ponownie się w nowej lepszej formie w bliżej nieokreślonym czasie.

A już 17 października rozpoczną się kolejne Zaduszniki. Podobnie jak w poprzednim roku Karczma zostanie przystrojona w klimacie Halloween. Powróci gra na arenie z dwiema klasami, natomiast w gracze będą mogli zmierzyć się z Bezgłowym Jeźdźcem. W tym czasie do ekipy dołączy nowy bohater, paladyn Sir Wkurz-ON, którego można zakupić w ramach promocji.

Kolejna nowość to zmieniony Zestaw Powitalny. Nadal będzie składał się z 10 pakietów kart klasycznych, jednak zamiast losowej legendarnej kart klasowej będzie zwierać jednego z sześciu smoków z zestawu klasycznego Alexstrazę, Śmiercioskrzydłego, Malygosa, Nozdormu, Onyxię lub Yserę. Gracze, który zakupili zestaw powitalny w przeszłości będą mogli nabyć go ponownie.

Zapowiada się moc atrakcji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię