Strona główna Konsole PUBG w końcu trafia na PS4. Oprócz niej - kolejne gry z...

PUBG w końcu trafia na PS4. Oprócz niej – kolejne gry z cyklu Castlevania

- Reklama -

Wygląda na to, że niedługo okres ekskluzywności PUBG dla Xboxa One i PC może dobiec końca.

Koreański Game Rating and Administration Comitte (czyli odpowiednik np. PEGI) zaklasyfikował grę w wersji na konsolę PS4. Oznacza to, że nic już nie stoi na przeszkodzie, aby gra wkrótce pojawiła się w sklepach.

Pierwsza wersja gry na konsolę Xbox One trafiła około 9 miesięcy temu. PUBG co prawda nie odniosło tam aż tak ogromnego sukcesu jak na Steam (gdzie przez rok utrzymywało się zainteresowanie na poziomie miliona graczy, a w szczycie było to ponad 3 miliony. Także wśród miłośników padów gra znalazła swoich wielbicieli – około 8 milionów osób, bo tyle egzemplarzy gry zostało sprzedanych. Konkretna data premiery na PS4 nie jest znana, ale można strzelać, że będzie to grudzień – co oznaczałoby, że Microsoft miał na ten tytuł dokładnie rok wyłączności.

Oprócz PUBG, GRAC zatwierdziło także premierę kolejnych epizodów bardzo lubianej przez posiadaczy PlayStation serii – Castlevania. Symphony of the Night oraz Rondo, bo takie podtytuły mają nowe gry, pomyślnie przeszły weryfikację i z klasyfikacją wiekową “15” czekają na dystrubucję.

Które z tych gier wolicie? PUBG czy Castlevania?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE