Strona głównaGryNa Steamie do odebrania jest darmowa gra Fortified

Na Steamie do odebrania jest darmowa gra Fortified

Łowcy okazji powinni jak najszybciej odpalić platformę Steam. Do zgarnięcia jest całkiem świeży miks tower defence i TPP.

Do wielkiej wyprzedaży na Steam pozostało jeszcze kilkanaście dni, więc każdy sposób jest dobry, by przetrwać gamingową posuchę. My proponujemy jeden ze sprawdzonych patentów, jakim jest dodanie do biblioteki nowej gierki. Co ważne, bez konieczności wyciągania portfela lub wpisania nr karty kredytowej.

Jeżeli jesteście zainteresowani to do 8 czerwca do godziny 20:00 zalogujcie się na swoim koncie i w wyszukiwarce gier wpiszcie Fortified lub udajcie się na tą stronę. Tylko jeden przycisk „Zainstaluj” dzieli Was od powiększenia osobistego składziku o +1. Zaznaczamy, że nie dotyczy to darmowego weekendu, a przypisania gry na stałe.

Czy warto poświęcić czas na zapoznanie się z Fortified? Fani gatunku tower defence i akcji TPP nie powinni marudzić. Oprawą graficzną i gameplayem nieco przypomina jeden z trybów Fortnite, tylko że tutaj nie ma możliwości budowania tak zaawansowanych umocnień, jak również przeciwnicy są jeszcze bardziej „obcy”. Cele gracza są również bardziej restrykcyjnie nakreślone, a sprowadzają się wyłącznie do ochrony Ziemi przed najeźdźcami z kosmosu.         

Źródło: Steam

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię