Strona głównaGryNad strzelaniem w Cyberpunk 2077 pracował były profesjonalny gracz CS:GO

Nad strzelaniem w Cyberpunk 2077 pracował były profesjonalny gracz CS:GO

Gamescom 2018 już za nami, ale cały czas docierają do nas ciekawe wieści na temat zaprezentowanych gier. Kilka dotyczy bardzo wyczekiwanego w Polsce (i nie tylko) Cyberpunk 2077. Okazuje się, że nad strzelaniem w polskiej grze pracował były profesjonalny graczy CS:GO.

Jeśli ktoś dokładnie śledzi wszelkie doniesienia związane z działaniami CD Projekt Red, to powyższa informacja nie powinna być zaskoczeniem. Nie od dzisiaj wiadomo, że w polskiej firmie pracuje były gracz Counter-Strike: Global Offensive. Co więcej, jest to były członek tzw. Złotej Piątki. Tym gracze jest oczywiście Łukasz ‘LUq’ Wnęk. Skoro strzelanie ma być niezwykle ważnym elementem Cyberpunka 2077, to grzechem byłoby nie wykorzystać jego doświadczenia.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 jest od początku do końca grywalny

Ale to nie jedyna ciekawostka. CD Projekt Red zdradził też co nieco na temat zakończenia gry. To może być dla niektórych graczy trudne do przełknięcia. Ze słów jednego z deweloperów wynika, że nawet dobre postępowanie nie zapewni dobrego zakończenia. Poza tym, po wielu wyborach i kilkuset godzinach grania, możemy nie otrzymać tego, czego oczekujemy. Zakończenie może nam się nie spodobać, ale to celowe zagranie. Twórcy chcą, aby gracze spojrzeli na swoje wcześniejsze decyzje i zdali sobie sprawę, gdzie popełnili błędy. Co więcej, zadania poboczne mogą mieć wpływ na główny wątek!

Jak podobają Wam się te informacje?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię