Strona głównaWiadomościNadchodzi Burnout Paradise Remastered z obsługą 4K na konsolach, gracze PC na...

Nadchodzi Burnout Paradise Remastered z obsługą 4K na konsolach, gracze PC na razie muszą obejść się smakiem

Po sieci krążyła masa plotek i spekulacji na temat Burnout Paradise i rzekomych planach stworzenia zremasterowanej wersji na PC i konsole. W końcu Electronic Arts pękło i zaczęło sypać jak śnieg w górach. Teraz wiemy już oficjalnie, odświeżona wersja gry zostanie wydana na PC, PS4 i XO.

W nowej wersji dostaniemy wszystkie DLC z  Year of Paradise wliczając w to dodatek Big Surf Island. Gra otrzyma również wsparcie 4K na konsolach.

Poniżej trailer remastera:

[you tube=f4JqCmt9hzE]

Notka producenta:

Rozerwij się na największym placu manewrowym, ścigaj się po ulicach śródmieścia, mknij przez dzikie górskie drogi. Przeżyj wyszukane akrobacje i siej bezmyślne zniszczenie w jednej z największych gier zręcznościowych.

Ten remaster zawiera wszystkie DLC z Year of Paradise, w tym z Big Surf Island. Gra odtworzona w 4K na PlayStation 4 Pro i Xbox One X.

Premiera Burnout Paradise Remastered na konsolach już 16 marca. Członkowie EA Access będą mogli zagrać już od 9 marca dzięki Play First Trial. I smutna wiadomość dla graczy PC, data naszego wydania nie została podana.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię