Strona głównaGryAktualnościNadchodzi endgame w The Division 2. Podsumowanie wczorajszego State of the Game

Nadchodzi endgame w The Division 2. Podsumowanie wczorajszego State of the Game

Długo wyczekiwana przez weteranów serii aktualizacja już jutro ujrzy światło dzienne. Jak się okazało na wczorajszym streamie Massive Entertainment, dostaniemy nie tylko nowe przedmioty setowe i ostatni Stronghold, ale również potężną ilość zmian w balansie gry.

State of the Game to cotygodniowa transmisja odbywająca się na Twitchu, do której Massive Entertainment przyzywczaiło swoich fanów jeszcze za czasów pierwszego The Division. W każdą środę wybrani deweloperzy goszczą podczas krótkiego streama, gdzie omawiają przyszłość gry, odnoszą się do kontrowersyjnych tematów i komentują nadchodzące zmiany.

Zobacz: Nasza recenzja Tom Clancy’s The Division 2. 

Piątkowa aktualizacja większości z regularnie grających agentów kojarzyła się z nadchodzącym endgamem. Odblokowany zostanie kolejny Stronghold, przedmioty zaczną wypadać na coraz wyższym poziomie i po kilku tygodniach od premiery wreszcie będziemy mogli składać pełne buildy, dbać o każdy punkt zdrowia czy armoru.
Jak się jednak okazało, Massive razem z jutrzejszą aktualizacją planuje dokonać jeszcze kilku zmian.

Przede wszystkim, w piątek rozpocznie się wydarzenie pozwalające graczom zdobyć nowe przedmioty kosmetyczne. Event potrwa przez cały kwiecień. W ręce agentów co jakiś czas będą trafiać skrzynki, w których mają czekać różne gadżety, pozwalające upiększyć naszą wymęczoną ciągłym farmieniem postać.

Ponadto deweloperzy zaczynają przyglądać się uważniej balansowi broni. Na początek w dół polecą cyferki M700 oraz Mk17, dwóch przedmiotów uważanych za jedne z lepszych w grze. Buffami poczęstowane zostaną z kolei m.in. shotgun AA12, co ma funkcjonować jako początek ich naprawy.

Kilka umiejętności zostanie zmienionych, a niektóre irytujące bugi wreszcie znikną. Jeżeli chodzi jednak o ważniejsze wydarzenia, mody doczekały się istnej rewolucji. Skill mody będą w końcu użyteczne, a skill power powinien stać się wartościową statystyką.

Zmian doczekały się również mody do broni. Od jutra negatywne efekty z magazynków czy celowników całkowicie znikną, a wartości dodatnie zostaną zmniejszone. Dla przykładu, mod „+15% Stability, -8% Accuracy” teraz zamieni się w coś pokroju „+10% Stability”.

Jeżeli chcecie posłuchać opinii oraz obszernego podsumowania ze strony jednej z najbardziej zaangażowanych w społeczność osób, MarcoStyle opublikował materiał na temat jutrzejszych zmian.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię