Strona głównaGryNowe korzyści z Twitch Prime. Tym razem ucieszą się gracze League of...

Nowe korzyści z Twitch Prime. Tym razem ucieszą się gracze League of Legends

Kolejna współpraca Amazonu z Riot Games potrwa do 14 maja. Wcześniej dostawaliśmy magiczne, fioletowe kapsuły. Teraz przyszedł na permanentne skiny oraz ikonkę.

Jeżeli nie mieliście do tej pory styczności z usługą Prime Amazonu, działa to bardzo prosto. Wykupienie abonamentu gwarantuje nie tylko dostęp do szeregu usprawnień na samym Amazonie, jak i dostępu do Prime Video, kolejnej konkurencji dla Netflixa czy HBO GO, ale pozwala również połączyć swoje konto z Twitchem.

Przy waszym pseudonimie pojawia się korona, a obok możliwości sybskrybowania jednego, wybranego streamera w ramach usługi Prime, co jakiś czas pojawia się również do odebrania loot. Czasami jest to waluta do Warframe’a albo skiny do Apexa czy PUBG, a innym razem są to po prostu dostępne do ściągnięcia gry.

Zobacz: Twitch z nową funkcją. Można oglądać 4 streamy jednocześnie

Wczoraj wśród lootu z Prime’a pojawiło się League of Legends. Wystarczy połączyć konto Twitcha z Riot Games, żeby odebrać w kliencie gry Summoner’s Crown Capsule. Kapsuła będzie zawierać losowy, permanentny skin do postaci, warda oraz ikonkę przywoływacza.

Chociaż takie okazje trafiały się już wcześniej i nie jest to nic mocno odbiegającego od normy, na pochwałę zasługuje fakt, że dostajemy losowe skiny. W większości gier, które decydowały się na współpracę z Amazonem, przez kolejny miesiąc wszyscy biegali po serwerach Apex Legends jako fioletowy robot, albo zabijali ludzi w PUBG, ubrani w szlafrok i miękkie kapcie.
Rozwiązanie Riotu sprawia, że żadna z postaci nie zostanie poszkodowana, a gracze mają szansę na odebranie nowego wyglądu do swojego ulubionego championa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię