Strona głównaGryNadchodzi Fallout Atlanta, niestety w postaci modu do New Vegas

Nadchodzi Fallout Atlanta, niestety w postaci modu do New Vegas

Stale napływają do nas kolejne informacje na temat Fallout 76 przez co miłośnicy gry single player mogą czuć się zawiedzeni. Na szczęście zawsze możemy liczyć na modderów. Tym razem dostajemy niespodziankę w postaci bardzo dużego rozszerzenia do Fallout New Vegas zatytułowanego Fallout Atlanta.

Fallout Atlanta udostępni graczom całkiem nowe tereny do eksploracji, nowych NCPów oraz wiele dodatkowych zadań do wykonania. Ponadto będziemy mogli handlować z nowymi sprzedawcami oraz zwiedzać wnętrza budynków takich jak Super market, metro i kasyno.

Modyfikacja zawiera również nowy typ misji piece-by-piece, w której przyjdzie nam szukać kluczy, by wydostać się z domu psychopaty. Twórcy zapowiadają jeszcze tony innych mniejszych i większych zmian w rozgrywce oraz wiele nowości.

Trailer na zachętę:

[you tube=9o5sT5KLeQ0]

W chwili obecnej produkcja moda jest w fazie alfa, co oznacza, że jeszcze nie wszystkie funkcje zostały zaimplementowane w grze. W obecnej wersji zostały dodane nowe lokacje oraz wnętrza budynków, nowi NPC wraz ze swoimi liniami dialogowymi oraz sprzedawcy.

Nie ma wątpliwości, że ta modyfikacja zapowiada się wyśmienicie. Jeżeli jesteście zainteresowani przetestowaniem jej samodzielnie to możecie ją pobrać TUTAJ.

Aby uzyskać dostęp do świata Fallout Atlanta należy udać się na stację benzynową Good Springs gdzie znajduje się teleport.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię