Strona głównaGryNadchodzi Fractured Lands - konkurencja dla PUBG i Fortnite

Nadchodzi Fractured Lands – konkurencja dla PUBG i Fortnite

Unbroken Studios, w którego skład wchodzą sami weterani branży gier, pracuje nad nową grą Battle Royale zatytułowaną Fractured Lands. Członkowie ekipy pracowali wcześniej nad takimi tytułami jak Battlefield, Medal of Honor i Call of Duty. Możemy zatem spodziewać się porządnej strzelaniny.

Nowe dzieło producenci opisują jako intensywny i wymagający deathmatch, w którym bicie serca zagłuszane jest tylko przez ryk silników.

Zasady gry są standardowe dla rozgrywki battle royal, musimy pozbyć się wszystkich przeciwników i pozostać samotnie na polu walki. Zamknięta beta zaplanowana jest na trzy weekendy od 8, 22 i 29 czerwca. Jeżeli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w testach, możecie zapisać się na oficjalnej stronie internetowej gry.

Jak głosi komunikat prasowy, największą bronią każdego gracza będzie jego pojazd. Na swoich maszynach będziemy mogli montować ulepszenia, dodatkowe akcesoria a przede wszystkim używać ich do wykańczania konkurencji. To sprawia, że stają się one integralną częścią gry.

Oficjalny opis producenta:

W zepsutym świecie niebezpieczeństwo przychodzi ze wszystkich stron. Bądź czujny i wsłuchuj się w odgłosy silników, strzałów i kroków… Dzicy mieszkańcy pustkowi polują na ciebie przez cały czas. Będziesz musiał mieć oczy i uszy szeroko otwarte, aby móc stawić im czoła. Twoje życie zależy od tego czy będziesz wiedział kiedy należy wcisnąć gaz do dechy, a kiedy trzeba uciekać na piechotę. Ulepszaj swój pojazd i atakuj swoich wrogów. Nie zapominaj o radioaktywnej burzy, która szaleje na horyzoncie. Sprawia ona, że z każdą minutą mapa gry staje się coraz mniejsza.

Paul Ohanian CEO Unbroken Studios, powiedział:

Fractured Lands jest ucieleśnieniem naszej pasji do tego gatunku. Jest to też dowód naszego doświadczenia w tworzeniu najlepszych strzelanek na świecie. Mamy wiele do zaoferowania pod względem nowych treści i funkcji, w tym trybów last man standing. Cieszymy się, że gracze dołączą do wersji beta i będą mieli bezpośredni wpływ na rozwój gry.

[you tube=MfCEdyNY5ME]

Zapowiada się ciekawy battle royal w świecie Fallouta i Mad Maxa. A bym grał a Wy?

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię