Strona głównaGryAktualnościNadchodzi Need For Speed Unbound – zobacz najnowszy zwiastun

Nadchodzi Need For Speed Unbound – zobacz najnowszy zwiastun

Premiera nowego NFS Unbound już 2 grudnia. Tymczasem EA udostępniło nowy zwiastun gry. Zapowiada się bardzo emocjonująca rozgrywka.

Już w grudniu gracze z całego świata siądą za kierownicami swoich wirtualnych aut by po raz kolejny wziąć udział w ulicznych wyścigach. Nowy NFS Unbound oparty jest o zupełnie nowy, unikalny styl graficzny, który łączy w sobie elementy sztuki ulicznej oraz najbardziej realistycznie wyglądające samochody w historii serii.

Innowacyjna kampania dla jednego gracza dostarcza multum wrażeń i konsekwencji wyborów w ramach immersyjnej fabuły, która umiejscawia graczy w mieście Lakeshore. Bohaterowie ścigają się, kolekcjonują, ulepszają i personalizują jedne z najlepszych aut na świecie w walce o najwyższą lokatę na scenie wyścigowej. Need for Speed Unbound zostało zaprojektowane z myślą o nowej generacji konsol, po raz pierwszy w historii marki z wykorzystaniem rozdzielczości 4K i 60FPS. Gra zadebiutuje 2 grudnia 2022 na platformach PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz PC.

Zobacz: God of War: Ragnarok – do sieci trafił ekskluzywny gameplay

Najnowsza odsłona serii podniesie poprzeczkę przez wprowadzenie konsekwencji gdzie wysokie ryzyko oznacza wysokie nagrody, dotyczy to każdego wyścigu, zakładu oraz decyzji. Gracze wkraczają do świata Lakeshore w momencie, w którym napad na rodzinny salon samochodowy rozdziera dwóch przyjaciół i stawia świeżego kierowcę na nowej drodze aby zwyciężyć w ostatecznym wyścigu ulicznym i odzyskać bezcenny skradziony samochód. Need for Speed Unbound to między innymi:

  • Świat jest płótnem każdego gracza: Graffiti ożywa w nowej stylistyce graficznej, kiedy gracze przemierzając miasto są zaopatrzeni w zupełnie nowy zestaw narzędzi wizualnych i dźwiękowych, takich jak Burst Nitrous, które nagradzają graczy za brawurową jazdę.
  • Przemierzaj ulice: Im więcej graczy się ściga, tym większą uwagę na siebie ściągają. Wybierz, w jaki sposób przechytrzysz policję wykorzystując nowe mechaniki ucieczki i przejmując kontrolę nad pościgiem w walce o wielkie nagrody albo jeszcze większe konsekwencje w wypadku, gdy zostaniesz złapany.
  • Ekspresja i styl: Setki przedmiotów kosmetycznych, wśród których znajdą się między innymi licencjonowane przedmioty od jednych z największych światowych innowatorów mody oraz autorski sprzęt od producentów samochodowych, który daje graczom nieskończone możliwości wyposażenia swojego auta i prezentacji własnego stylu.
  • Znajdź wolność w rytmie: Jedź do rytmu definiującej gatunek ścieżki dźwiękowej z topowymi artystami ze światowej sceny hip-hopwej, na czele z wielokrotnie nagradzanym artystą, przedsiębiorcą, aktorem i ikoną mody A$AP Rockym i jego agencją kreatywną AWGE razem ze światową premierą nowego kawałka artysty “Sh*ttin’ Me” dostępną również w zapowiedzi gry.
  • Przejmij scenę z A$AP Rockym: A$AP Rocky pojawi się w grze jako lider Takeover Scene, nowego, regrywalnego trybu jazdy precyzyjnej, który łączy społeczność w próbie przejęcia części miasta i celebruje styl jazdy ponad prędkość. Agencja AWGE udzielała również konsultacji kreatywnych przy grze.

Przedsprzedaż rusza już 29 listopada. Gracze, którzy zamówią tytuł przed premierą otrzymają paczkę z ekskluzywną zawartością, w tym specjalne efekty jazdy, malowanie, tablicę rejestracyjną, naklejki oraz 150 tys. dolarów w portfelu na początek rywalizacji w trybie wieloosobowym.

Premiera zaplanowana jest na 2 grudnia na PS5, Xbox Series, PC, Członkowie EA Play mogą zagrać już od 29 listopada w ramach 10-godzinnej wersji próbnej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię